colorisimo/ph30_2_1
colorisimo/ph30_7
colorisimo/46
colorisimo/47_5
colorisimo/48_7
colorisimo/49
colorisimo/50
colorisimo/52_6
colorisimo/51_4
colorisimo/53_3
colorisimo/54
colorisimo/55_4
colorisimo/56_3
colorisimo/57_3

SESTAV RELAX ONE

SESTAV RELAX ONE - HCM01/PH30
Šifra izdelka: HCM01/PH30
že od
Osnovna cena: 37,50 €

Cena je brez DDV.
Opis Termična skodelica Nordic skupaj z brezžičnimi slušalkami Colorissimo Active je odlična ideja darila za vse, ki jih bo razveselil tak sestav za sprostitev. Skodelica za kavo Nordic ima odlične toplotnoizolacijske lastnosti (omogoča vzdrževanja nizke temperature: do 12 ur, visoke temperature: do 6 ur). Dvojne stene so izdelane iz najkakovostnejšega nerjavečega jekla 18/8, namenjenega za stik z živili, zunanja površina izdelka je obdelana s praškastim lakiranjem in omogoča varen oprijem. Slušalke Colorissimo TWS Active so odlična izbira, če iščete lahek, vzdržljiv, a hkrati zelo funkcionalen model za vsakodnevno uporabo. Slušalke zagotavljajo bogat in naraven zvok ter z enim polnjenjem delujejo 4,5 ure, do konca jih napolnete v le 1,5 ure. Sestav je pakiran v elegantni darilni škatli.
Barve Tooltip
, , , , , , , , , , ,
Material Tooltip
ABS, prašna prevleka, silikon
Dodelava
Tampotisk, UV tisk, graviranje
Željena barva

Vpišite željeno barvo izdelka

Izposoja vzorcev za pomerjanje

 

Ker vemo, da je pravo velikost oblačil težko izbrati zgolj s pomočjo velikostnih tabel, vam ponujamo možnost brezplačne izposojevzorcev oblačil iz naše ponudbe. 

Na zalogi imamo celotne velikostne spektre (S-XXL) večine najbolj prodajanih modelov oblačil v vseh kategorijah. 

Vzorce prejmete na brezplačno izposojo za 14 dni. Po preteku tega časa vam izdelke lahko zaračunamo po redni prodajni ceni, objavljeni na spletni strani www.majice-kape.si. Zaračunamo vam lahko tudi vse stroške, ki smo jih z izdajo vzorcev imeli (poštnina, obdelava naročila ipd.). 

 

Pridržujemo si pravico, da vam vzorcev ne pošljemo.